گالری پرده بهترینها

طراحی،دوخت و نصب پرده
مشخصات بلاگ
گالری پرده بهترینها

عرضه کننده جدیدترین پارچه های پرده ای در رنگ و طرح زیبا با نازلترین قیمت


(بهترین ها را انتخاب کنید)

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
پیوندها

انتخاب پرده مناسب می‌تواند فضای خانه‌تان را بزرگ‌تر نشان دهد. اگر می‌خواهید سقف خانه‌تان بالا به نظر برسد، ‌چوب پرده را هر‌قدر می‌توانید بالا ببرید. اگر دو پنجره نزدیک به هم دارید با پوشاندن دیوار بین دو پنجره با یک پرده آن دیوار عریض‌تر به نظر خواهد رسید. پس با یک پرده دو پنجره را بهم وصل کنید. اگر پنجره‌هایی کوتاه دارید،پارچه‌ای برای پرده بخرید که دوسوم بالایی آن بی‌طرح و نقش و ساده باشد و یک‌سوم انتهایی آن با نقش‌هایی که دارد به چم بیاید. برعکس اگر پرده‌ای بلند دارید و عریض، از طرح و نقش و والان برای قسمت بالایی پرده استفاده کنید. 

برای ست کردن پرده هر قسمت خانه با دکوراسیون آن بخش حتما حواس‌تان باشد که از رنگ‌ها و طر‌ح‌های هماهنگ استفاده کنید. هماهنگی یعنی اگر پارچه مبلمان‌تان طرح‌دار است بهتر است پرده اتاق پذیرایی یا نشیمن ساده باشد و بر عکس اگر مبلمان‌تان پارچه‌ای تک رنگ یا دو رنگ اما ساده دارد، ‌می‌توانید پارچه پرده را طرح‌دار انتخاب کنید. برای هماهنگی هم بهتر است از رنگ‌های مکمل یا در شرایطی که فضا به رنگ بیشتری نیاز دارد، از رنگ‌های متضاد استفاده کنید. انتخاب پرده‌هایی که رنگ‌شان با رنگ دکوراسیون کلی خانه، مبل‌ها، فرش و دیوارها هماهنگ است، به خانه‌تان آرامش بیشتری می‌دهد. 

نظرات  (۱)

سلام بسیار عالی