گالری پرده بهترینها

طراحی،دوخت و نصب پرده
مشخصات بلاگ
گالری پرده بهترینها

عرضه کننده جدیدترین پارچه های پرده ای در رنگ و طرح زیبا با نازلترین قیمت


(بهترین ها را انتخاب کنید)

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
پیوندها

کتان

رنگ این نوع پارچه‌ها هم مانند پارچه حریر دست‌کمی از مداد رنگی ندارد. خوبی این پارچه‌ها این است که برخلاف حریر احتیاجی به آستری ندارد. طرح‌های نقش‌دار پارچه‌های کتان هم بسیار متنوع است و می‌توانید به نسبت رنگ و دکوراسیون خانه‌تان انتخاب کنید.

تور

خیلی وقت است که پارچه‌های توری که برای پرده استفاده می‌شود، پارچه‌هایی به اصلاح بازاری‌ها پربافت است. یعنی در کنار توری بودن، بافت تار و پود این قدر پر است که به تنهایی هم می‌توان از آن به عنوان پرده استفاده کرد. تورهای نقش‌دار در رنگ‌های متنوع را می‌توان به تنهایی و بدون گوشواره هم برای پرده اتاق پذیرایی یا خواب استفاده کرد. 

ساتن نیمه طرح دار

این نوع پارچه‌ها در عین سادگی طرح‌های ساده‌ای هم دارند. این نمونه‌ای که می‌بینید به نسبت طرح شلوغی دارد و در بازار طرح ساده‌تر از این هم پیدا می‌شود. این نوع پارچه برای اتاق پذیرایی خانه‌های کوچک با یک یا دو پنجره بسیار مناسب است  چون باعث می‌شود فضای نشیمن خانه دل‌بازتر از آن چیزی که هست، به نظر بیاید.

مخمل


این مدل پرده را معمولا در خانه مامان‌ها می‌شود پیدا کرد. گوشواره‌ و والان این پرده‌ها از پارچه مخمل استفاده می‌شود. معمولا برای پرده بین گوشواره‌ها هم از پارچه تور یا حریر سفید یا شیری با طرح‌های محو استفاده می‌شود تا جلوه گوشواره‌ها و والان حفظ شود. 

حریر نقش دار

نکته کاربردی: این نوع پارچه پرده‌ای برای خانه‌هایی با چیدمان مدرن مناسب است. می‌توانید حریر نقش‌دار را با یک پارچه حریر دیگر با پس‌زمینه مشترک ترکیب کنید. 

ساتن طرح دار

می‌دانید که پرده‌های کلاسیک پرچین هستند و معمولا پارچه را سه برابر اندازه طول پنجره می‌خرند اما این مدل پرده‌ها چین زیادی ندارند و قشنگی‌شان هم به همین چین‌های موازی و کم‌تعداد است.

رول


این مدل پرده هم برای خانه مامان‌ها کاربرد دارد و هم برای خانه‌هایی با دکوراسیون مدرن. این مدل پرده را با گوشواره هم ترکیب می‌کنند و ترکیبی از مدل کلاسیک و مدرن به وجود می‌آید. این پرده‌ها طرح‌های ساده و نقش‌دار متنوعی دارد که باتوجه به رنگ خانه‌تان می‌توانید آنها را سفارش دهید. 

حریر ساده

خوبی این نوع پارچه‌ها در تنوع‌شان است. رنگ‌های این حریرها دست‌کمی از یک جعبه مداد رنگی چند صدرنگی ندارد. می‌توانید نسبت به دکوراسیون خانه رنگ دلخواه‌تان را پیدا کنید. اگر خانه پر نوری دارید، می‌توانید با این پرده نور طبیعی در خانه داشته باشید. 

رومبلی

هرچند این پارچه پرده‌ای‌ها را بیشتر در خانه مامان‌ها می‌بینیم اما در خانه‌هایی با دیزاین مدرن به عنوان پرده اصلی و نه والان و گوشواره استفاده می‌شود. در کنار این پرده می‌توان یک تک مبل یا حتی ست کامل از مبل اتاق نشیمن را با همین پارچه ست کرد اما برای خانه‌هایی که سالن پذیرایی بزرگی دارند، فقط یک تک مبل یا حتی یکی دو عدد کوسن از پارچه پرده بیشتر توصیه نمی‌شود. 

پرده کرکره 

این پرده‌ها بیشتر یا کاربرد اداری دارند یا برای تک پنجره آشپزخانه از آن استفاده می‌شود اما اگر کسی دوست دارد این پرده‌ها را برای اتاق نشیمن انتخاب کند، می‌تواند آنها را با پارچه‌های حریر یا تور نقش‌دار ترکیب کند. 

منبع؛(بهترینها)