گالری پرده بهترینها

طراحی،دوخت و نصب پرده
مشخصات بلاگ
گالری پرده بهترینها

عرضه کننده جدیدترین پارچه های پرده ای در رنگ و طرح زیبا با نازلترین قیمت


(بهترین ها را انتخاب کنید)

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
پیوندها

آموزش اندازه گیری و نصب کتیبه یا قاب پرده

1-مرحله اول اندازه گیری
جهت اندازه گیری صحیح قاب و کتیبه پرده، در مرحله اول باید به طور دقیق و واضح پنجره های خود را که می خواهید قاب و کتیبه پرده را در بالای آن نصب نمایید. را اندازه گیری کنید تا اطلاعات کافی درباره ابعاد و اندازه پنجره ها در دست داشته. تا بتوانید بر حسب همان اندازه ها قاب و کتیبه مورد دلخواه خود  را نیز با همان اندازه خریداری نمایید.
اندازه قاب و کتیبه پرده برابر است با اندازه عرض پنجره به اضافه اندازه دلخواه. این بدان معنا است که بهتر است عرض قاب و کتیبه پرده از عرض پنجره و پرده های شما به مقدار کمی بیشتر باشد.سپس ابعاد را یادداشت و سفارش میدهیم.
2-مرحله دوم نصب
(به دو صورت نصب میشود؛دیواری و سقفی)
به موازات پایه های نصب شده روی دیوار که میله پرده سوار میباشد. قسمت پشت کتیبه مان را علامت گذاری کرده و پایه های خریداری شده برای نصب کتیبه را روی آن پیچ میکنیم.
در انتها هر دو پایه را (پایه روی دیوار و پایه پشت کتیبه )را روی هم قرار داده بصورتیکه شیار هر دو پایه جفت هم باشد،سپس دو پایه را با پیچ و مهره محکم میکنیم.